آخرین اخبار افغانستان

 
 

طنز، جوک و اس ام اس

آرزوی عجیب ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا!

آرزوی عجیب ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا!

بعد از انتخاب ترامب به ریاست جمهوری امریکا خبرنگازی از او پرسید آیا بازهم آرزوی دیگری داری که بخواهی به آن برسی؟

فرهنگی

جمعه, 06 بهمن 2016 ساعت 11:18

بایرن مونیخ و آلیانز آرنا مقهور درخشش ستاره افغان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ندیم امیری ندیم امیری

در یکی از مهمترین بازی های این هفته بوندس لیگا بایرن با تمام ستاره هایش در خانه مقابل مهمان شگفتی ساز خود متوقف شد تا این نتیجه سایر مدعیان را خوشحال کند.

 

 باواریایی ها در حالی که در صدر جدول بوندس لیگا موقعیت خوبی داشتند امیدوار بودند با برتری مقابل هافنهایم همچنان اختلاف خود با سایر تعقیب کننده ها را افزایش دهند اما نمایش خوب رقیب شگفتی ساز و همچنین درخشش یک بازیکن افغانستانی باعث شد تا ستاره های سرشناس بایرن در خانه زمین گیر شده و دو امتیاز ارزشمند را از دست بدهند.

ندیم امیری هافبک افغانی باشگاه هافنهایم که در این فصل با بازی های فوق العاده اش تاثیر فراوانی در روند نتیجه گیری این تیم داشته در دقیقه 16 مصاف دو تیم با پاسی دیدنی دمیربای مهاجم ترک تبار هافنهایم را در موقعیت گلزنی قرار داد تا  آلیانز آرنا در سکوت عجیبی فرو برود گرچه این حالت زیاد دوام نیاورد و بایرنی ها در اولین حملات خود با گل به خودی مدافع هافنهایم بازی را به تساوی کشیدند.

بعد از به تساوی کشیده شدن بازی باواریایی ها حملات زیادی انجام دادند تا به گل های بعدی برسند اما دفاع جانانه ندیم امیری و یارانش با تاکتیک های غیرمنتظره ناگلزمن سرمربی هافنهایم کارلتو و شاگردانش را در بن بست قرار داد تا سرانجام امتیازات میان دو تیم تقسیم شده و بایرن به صدرنشینی اش ادامه بدهد و هافنهایم هم با 20 امتیاز جایگاه سوم بوندس لیگا را در اختیار داشته باشد.

مسلما با نمایش دیدنی که ندیم امیری در آلیانس آرنا از خود نشان داد این بازیکن افغانی الاصل از این پس بیشتر در تیررس رسانه های آلمانی قرار خواهد گرفت. بازیکنی خوش استیل و خوش تکنیک که توانایی های زیادی دارد و با توجه به سن کم می تواند در سال های آتی به عضویت باشگاه های بزرگ تر در آلمان یا اروپا در بیاید.

 

بازدید 306 بار
سید میرزاحسین احسانی

آگاهی بهترین هدیۀ ما به شما است!

وبگاه: writerclub.net/

رسانه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

لیست مجموعه ها